اسلایدر

مَــــــــــــردی از جنسِ حماســـــــــــــه

"امیدواریم بشر روزی به رشدی برسد که مسلسل‌ها را به قلم تبدیل کند" امام خمینی(ره)

حدیث موضوعی

ما پیروان سرسخت ولایت فقیه بر خود می بالیم که پروانه وار برگرد ولایت فقیه بسوزیم ...


Photo: ‎حماسه میسازیم 
تا باحماسه سازان محشور بشیم
انشالله رنگ و بوی شهدا رو بگیریم

هرکسی رای میده به کوری چشم دشمنان بنویسه‎


 در 50 درصد وصیتنامه شهدا که تا کنون بررسی شده است چهار موضوع امام خمینی(ره)، ولایت ، امام زمان(عج) و تبعیت از ولایت فقیه در این وصیتنامه ها تکرار شده است.

 
در 50 درصد وصیتنامه شهدا که تا کنون بررسی شده است چهار موضوع امام خمینی(ره)، ولایت ، امام زمان(عج) و تبعیت از ولایت فقیه در این وصیتنامه ها تکرار شده است.
 طیبی فر با بیان این مطلب که با اینگونه پژوهش ها جایگاه تفکر شهدا بیشتر متجلی می شود افزود: یکی از شهدا در وصیتنامه خود می نویسد:"در تمام سنگر ها یاور امام باشید تا به انقلاب آسیبی وارد نشود"،"انگیزه من لبیک به فرمان امام خمینی(ره) است و چیزی جز اطاعت از ولی فقیه و فرامین الهی کاری نکرده ام" و یا در یکی دیگر از وصیتنامه ها می خوانیم: "ما پیروان سرسخت ولایت فقیه بر خود می بالیم که پروانه وار برگرد ولایت فقیه بسوزیم وبراین سوختن افتخار می کنیم".
وی محوروصیتنامه شهدا را ولایت فقیه و محورحرکت تاریخی شهدا را که توانستند بدون از دست دادن حتی یک وجب از خاک وطن ، دشمن را با خفت و خواری بیرون کنند"ولایت فقیه" دانست و افزود: به دنبال این پیروزی بود که اکنون فریاد آزادی خواهی ملت ایران در جهان طنین انداز شده است.
حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر از ولایت فقیه به عنوان محور اصلی و موتور محرکه ای نام برد که از پیامبر اسلام به ما ارث رسیده است و قابل مطالعه است.
وی افزود: جایگاه ولایت فقیه هم برای دشمن و هم برای دوست شناخته شده است و این موتور متحرکه که از پیامبر به ارث رسیده است دائما در حال پیشروی و حرکت است .
وی به دوران فتحعلی شاه قاجار اشاره کرد و گفت: در زمان قاجار روس ها به کشور اسلامی ما حمله و سرزمین های ما را اشغال می کردند و هرروزدر حال پیشروی بودند ولی مردم به میدان جنگ نمی آمدند و شاه به این نتیجه رسید که تا یک مرجع تقلید فتوا ندهد کسی به جنگ نمی رود.آیت الله طباطبایی معروف به مجاهد را از عراق به ایران برای صدور حکم دعوت کردند که پس از فتوای جهاد از فردای آن روز عشایر و غیر عشایر و پیر وجوان روانه میدان جنگ شدند و آن چنان فشاری بر روس ها وارد شد که مجبور به عقب نشینی شدند.
به گفته وی مردم مسلمان ایران برای کلام سیاستمدارانی که ازکلام حاکم اسلامی سرچشمه نگیرد اعتباری قائل نیستند.

وی با یادآوری اشغال انگلیسی ها در پی قرارداد با یران در مورد تنباکو گفت: وقتی به میرزای شیرازی اطلاع داده شد که به خاطر تنباکو کشور اسلامی را اشغال کرده اند؛ میرزای شیرازی در یک سطرحکم تحریم تنباکو را صادر می کند وطومار انگلستان در هم پیچیده شد.


نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهانPhoto: ‎حماسه میسازیم 
تا باحماسه سازان محشور بشیم
انشالله رنگ و بوی شهدا رو بگیریم

هرکسی رای میده به کوری چشم دشمنان بنویسه‎


+ نوشته شده در  پنج‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1392ساعت 11:07 ب.ظ  توسط یا فاطمه الزهرا(س)  0 نظر