اسلایدر

مَــــــــــــردی از جنسِ حماســـــــــــــه

"امیدواریم بشر روزی به رشدی برسد که مسلسل‌ها را به قلم تبدیل کند" امام خمینی(ره)

حدیث موضوعی

برای دفاع از ولایت مانند امام سجاد (ع) عمل کنیم ...

برای دفاع از ولایت و رهبری مانند امام سجاد ( ع) که در کاخ یزید و در مسجد اموی از امامت، ولایت و خط سرخ حسینی دفاع کرد، عمل کنیم.
  برای دفاع از ولایت و رهبری مانند امام سجاد ( ع) که در کاخ یزید و در مسجد اموی از امامت، ولایت و خط سرخ حسینی دفاع کرد، عمل کنیم.
جونان ایران اسلامی با بصیرت و آگاهی در کنار مقام معظم رهبری در حفاظت از آرمان‌های امام راحل و انقلاب کوتاه نمی‌آیند زیرا می‌دانند ولایت فقیه خاری در چشم دشمنان انقلاب و اسلام است.

 امروز دشمن اعتراف کرده است اگر بخواهد به آرمان‌های خود برسد باید در درجه اول ولی‌فقیه را نشانه بگیرد که هم شور حسینی و عشق مهدوی را در سینه خود دارد اما به لطف خداوند این آرزو را به گور خواهد برد.

 امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش شبانه‌روزی نیروهای نظامی و انتظامی شاهد امنیت کامل در جامعه ایران اسلامی هستیم که این خود از برکات خون شهیدان و جانبازی جانبازانی است که با عشق به ولایت و رهبری در برابر توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان مقاومت کردند.

من و شما باید جان را بر کف دست بگذاریم و برای دفاع از ولایت و رهبری مثل امام سجاد ( ع) که در کاخ یزید و در مسجد اموی از امامت، ولایت و خط سرخ حسینی دفاع کنیم .


عباس ایرانمنش

+ نوشته شده در  پنج‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1392ساعت 11:40 ب.ظ  توسط یا فاطمه الزهرا(س)  0 نظر