اسلایدر

مَــــــــــــردی از جنسِ حماســـــــــــــه

"امیدواریم بشر روزی به رشدی برسد که مسلسل‌ها را به قلم تبدیل کند" امام خمینی(ره)

حدیث موضوعی


«سفر سرخ» داستان زندگی یک قهرمان، رمانی است برآمده از خاطرات شهید بزرگوار «علم الهدی» به قلم  «نصرت الله محمودزاده» است.

کتاب که زوایای مختلف زندگی شهیدعلم الهدی را از کودکی تا آغاز مبارزات انقلاب، از حلقه‌های مطالعاتی تا فعالیت در منطقه و نقش آفرینی به عنوان یک هسته‌ی فرهنگی اجتماعی و تا مبارزات دانشجویی در مشهد و سخنرانی در خوزستان و در نهایت جهاد و شهادت در هویزه را شامل می شود.

صحنه پردازی‌های دقیق از شکنجه یک کودک خردسال در زندان ستم‌شاهی تا محیط خانوادگی روحانی تا لحظه‌های حساس نظامی که ویژگی عموم نثرهای محمودزاده است در این کتاب نیز نمود عینی یافته است و خواننده را در روابط مختلف ۱۳ فصل کتاب بدون وقفه برای به پایان بردن داستان رهنمون می سازد.

کار تحقیقی جدی صورت گرفته در این کتب که بر پایه ی اطلاعات موجود از شهید تا مصاحبه با شخصیت‌های مختلف حتی رهبر معظم انقلاب سامان یافته است به این مجموعه ۳۸۸ صفحه ای وزانت دو چندان داده است.

برای دانلود مستقیم  کتاب سفر سرخ روی عکس کلیک کنید .برچسب‌ها: دانلود، دانلود کتاب، دانلود کتاب سفر سرخ، دانلود زندگینامه شهید علم الهدی، سید حسین علم الهدی، علم الهدی، هویزه، فرمانده سپاه هویزه، یادواره شهدای هویزه، دفاع مقدس
+ نوشته شده در  دوشنبه 7 بهمن‌ماه سال 1392ساعت 12:28 ق.ظ  توسط یا فاطمه الزهرا(س)  6 نظر